Blood is the new black.

25. března 2011 v 20:38 | LilyS |  messages
Název článku nemá na nic odkazovat. Jen abyste to věděli. Ale je to originální.
Potřebuju se trochu vypsat (a taky vyspat), i když já osobně nesnáším dlouhé články. Paradox. Ale každý člověk má někdy tohle období.

Kámoši jsou v tanečních. Já ne. Jsem strašlivě sebeironická. A mísí se ve mně strašně moc pocitů ohledně tohohle. Chtěla bych tam být, ale zároveň ne, protože bych byla nervózní. A taky bych tam chtěla být kvůli ... ale to vám neřeknu. To je tajemství.
Ale chtěla bych se tam na nějakou jejich akci podívat.
...Oni jsou sice v tanečních, ale já si byla zaběhat. Myslim, že někteří lidé by radši běhali, než šli do tanečních.

Za tři měsíce budu moct běhat půlmaraton. Protože prý když člověk každý den půl hodiny běhá, může ho po třech měsících tréninku zaběhnout. Ale já to nedělám kvůli půlmaratonu. Potřebuju zhubnout. A tady zase moje úžasná sebeironie. Prosím kamarádi, jestli tohle čtete, což čtete, něříkejte mi abych nehubla, já cítím, že to potřebuju. Být lehčí, sebevědomější.
A ačkoliv jsem antitalent na sporty, to, co teď každý den dělám, mě fakt baví. Pohyb na vzduchu, na slunci, je mnohem lepší než někde v tělocvičně.

Škola mě extrémně nudí a nebaví. A o to je to horší, že za měsíc mám přijímačky na gymply. Myslim, že se na to vykašlu a půjdu na cestovní ruch, kde berou i bez nich.
A normálně ve škole usínám. Fakt, někdy zavírám oči, to hlavně při dějepisu a češtině. Ve škole mě nebaví už ani jeden předmět. Teda, co budu dělat na tom gymplu, jestli se tam vůbec dostanu? To nevim.

Miluju to slunce. Je to tak... inspirativní, úžasný, příjemný, osvěžující, nabíjející, dávající nový život, směr. Mám jaro ráda. Ale ještě radši podzim. A nenávidim zimu. A léto.

Mám dobrou i blbou náladu. A ohledně jedný věci mám strašně moc pocitů i nálad... Chce se mi strašně psát, ale nějak nenacházím slov. A chce se mi křičet, hodně křičet. A jsem blbá. Kvůli něčemu.

Chce se mi spát, spá, sp, ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.

Dobrou.
 


Komentáře

1 Gáb Gáb | Web | 27. března 2011 v 17:36 | Reagovat

Ach jo :( Nevím co ti mám k tomuhle napsata...Do tanečních jsi jít mohla..Myslíš si, že já nervozní nejsem? :)..A opravdu hubnout nepotřebuješ..Ale jestli to je tvoje přání, tak si dělej co chceš :)...A antitalent na sporty? Vůbec! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama